Kim jest szafiarka?

Moda i tworzenie wyjątkowych, często zaskakujących stylizacji to główne zamiłowanie dziewczyn pasjonujących się modą, szerzej znanych jako szafiarki. Miłośniczki ubrań i wszelkiego rodzaju dodatków coraz częściej dzielą się swoimi pomysłami na niebanalne zestawienia, publikując je na blogach, cieszących się stale rosnącą popularnością. Szafiarki za sprawą swoich stylizacji często udowadniają, że w modzie nie trzeba kierować się ustalonymi regułami. Aby być modnym nie trzeba podążać za trendami dyktowanymi przez markowe sklepy czy projektantów. Jeśli lubisz przyciągać spojrzenie innych, śmiało możesz zacząć eksperymentować z modą, zestawiając ze sobą nie tylko ubrania z wyrazistymi dodatkami, ale także ubrania o różnych wzorach, fakturach, czy kolorach. Kontrowersyjne, wyraziste połączenia zyskują wielu zwolenników- tego typu stylizacje gwarantują, że będziemy wyglądać oryginalnie.
Szafiarki znane są także z tego, że w swych zestawieniach wykorzystują nie tylko ubrania ogólnodostępne, ale stawiają na przeróbki ubrań tworzone w domowym zaciszu, lub ubrania z second handów. Aby być modną nie trzeba zatem wydawać sporej sumy pieniędzy- wystarczy odrobina fantazji i odwagi, by stworzyć wyjątkową kreację, inną niż wszystkie. Blogi prowadzone przez miłośniczki mody zawierają nie tylko zdjęcia stylizacji na różne okazje, ale także recenzje kosmetyków, czy przydatne porady dotyczące tajników makijażu i sposobu doboru strojów. Prowadzenia bloga o tematyce modowej stało się nie tylko bardzo modne w ostatnim czasie ale również dość dochodowe- szafiarki, zwłaszcza te, cieszące się sporym uznaniem wśród miłośniczek mody, podejmują współpracę z firmami kosmetycznymi czy firmami oferującymi odzież lub dodatki.
Dzięki sporemu zainteresowaniu oryginalną modą, zamiłowanie do tworzenia stylizacji przestało być wyłącznie pasją, stając się także sposobem na życie.

Źródło: